Silkroad Rehber

Bilmediğiniz Silkroad Özelliklerini Oyununuza Entegre Etmeyin!

Spread the love

Oyuna renk katabilmek için, kervan yollarının eklenmesi, otomatik eventlerin düzenlenmesi ve özel maplerin açılması tabii ki olumlu etkiler yaratabilir. Ama oyun yöneticisinin bilmediği her ne olursa olsun oyunda sıkıntılar yaratır. En basitinden FGW’yi bilmeyen bir Game Master serverı nasıl yönetebilir ki ?

Ne tarz oyun açarsanız açın, baştan ona oyununuzun tüm özelliklerini inceleyin ve öğrenin, özellikle orjinal silkroad’ın 80 cap sürümündeki halinin üzerine ne özellik eklendiyse tümünü öğrenin. Tüm detayları araştırın, oyuncunuz serverdaki bir özelliği sorduğu zaman net bir şekilde cevap verecek ve gerçekten anlayabileceği cümlelerle yanıt verin.

Tüm oyuncuların tek tek sormasını beklemek yerine web siteniz üzerinde özellikleri açıklayan rehber konuları yayınlayabilirsiniz. Ayrıca rehber konuları oluşturmanız, arama motorları tarafından sempatik görünmenize ve index almanıza olanak sağlar, özgün cümlelerinizle oluşturacağınız rehber konuları sayesinde popülariteniz ve oyuncu sayınız artar.

Peki bununla yetinecek miyiz? Tabii ki hayır!

Silkroad birbirinden bağımsız bir çok özellik ile karşımıza çıkıyor. Oyuncularınız da ilgilerini çeken bazı düzenlemelerin gerçekleştirilmesini talep edebilir. Ancak siz bu bilgiye sahip değilseniz, oyuncunun gözünde değeriniz düşecektir.

Sadece aktif ettiğiniz özellikle yetinmeyin, rakiplerinizi araştırın. Vakit buldukça, sadece gözlem ve durum değerlendirmesi amaçlı olarak rakip oyunlara giriş yapın. Oyuncuların nabzını ölçerek, ne tarz düzenlemelerin sizden üstün olduğunu fark etmeye çalışın. ( Kendi sunucunuzun reklamını yapmayın. Yönetici değil, ergen olduğunuzu ispatlamış olursunuz. )

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Etiketler

Silkroad

2006-2007 yıllarında iSro Aege serverında başladığım Silkroad Oyunculuk sürecim 2011 yılına kadar neredeyse aralıksız olarak devam etti. 2012 yılından itibaren birkaç private server denemem oldu ancak yeterli oyunca kitlesine erişim sağlayamadığım için kapatmak zorunda kaldım.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close