Silkroad Video

En Popüler 5 Silkroad FTW Videosu

Spread the love

Silkroad Online oyununun en sevilen, en popüler özelliğidir Fortress War (FTW) etkinliği. Tüm şehiri maksimum %20 oranında vergiye bağlayıp haraç kesebilmeniz için düzenlenen FTW etkinliği guild bazında rekabeti ön plana çıkartmaktadır. Bu etkinlik sayesinde bir önceki savaştan bu yana toplanmış tüm vergilere el koyabiliyor, özel npcler sayesinde özel ürünler üretebiliyorsunuz. Hatta FTW sayesinde kaleye özel Unique üretme yetkisine bile sahip olunabiliyor. Üstelik haritayı açmış her oyuncu kale ikonu üzerine mouse ile geldiği zaman kale sahibi guildin ismini, belirlediği bildiriyi okuyabiliyor. Tabii ki guild ve union iconlarıda haritanın üzerinde beliriyor.

Böylesine ayrıcalıkları ile dikkat çeken FTW ile ilgili video paylaşım sitesi Youtube üzerinden paylaşılmış en çok izlenen 5 Silkroad FTW videosunu sizler için bir araya getirdik. Jangan, Hotan ve Constantinople FTW videoları bulunan ilk 5 listemizde ne Bandit FTW videosu bulunmuyor.

 

AciDiCx : Jangan Fortress War 90 Cap

jdx1589 tarafından Ocak 2009’da paylaşılmış Jangan FTW videosu 122bin görüntülenme ile 1. sırada yer alıyor.

 

Silkroad Iris Fortress War 06.08.2009 (PredaTorS Scrubs)

birkie tarafından Ağustos 2009’da paylaşılan FTW videosu 1. olan videodan yaklaşık 100 az görüntüleme ile toplam 122bin görüntülenme almış. Ancak 2. olmaktan ön plana ne yazık ki geçemiyor.

 

SRO JG Fortress War – Divinity – Greece

Amhro Greece serverını pek bilen kalmadı ama bu server iSro sunucusuydu. 100 bin görüntülenme ile 3. sıraya yerleşen FTW videosu Ekim 2009’da paylaşılmış.

 

Silkroad Online Feronia Hotan Fortress War 16.06.2018

Alex tarafından Haziran 2018’de paylaşılan Hotan FTW videosu yaklaşık 40bin görüntülenme ile 4. sıraya yerleşmiş.

 

Silkroad Online 4th Fortress War {Constantinople} 8/3/2014 Server Norma

ServerMarsMatrix15 tarafından Mart 2014’te paylaşılan Constantinople FTW videosu 39bin görüntülenme ile listemizin 5. sırasına yerleşti.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Etiketler

Silkroad

2006-2007 yıllarında iSro Aege serverında başladığım Silkroad Oyunculuk sürecim 2011 yılına kadar neredeyse aralıksız olarak devam etti. 2012 yılından itibaren birkaç private server denemem oldu ancak yeterli oyunca kitlesine erişim sağlayamadığım için kapatmak zorunda kaldım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close