Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chara Tıklayınca DC Yiyorum
silkroad logo #3 
Herkese İyi Forumlar...
Arkadaşlar Benim Sorunum Şu Chara Tıklıyorum DC Alıyorum Çoğu Yöntemi Denedim Aklınıza Gelen Yöntemleri Bana Söyler Misiniz Deneyeyim.
Birde Şöyle Bir Sorun Var DBtomedia ile DB nin Kopyasını Çıkarıyorum Patch Atıyorum Skıll Enc Dosyaları Haricinde Sorunsuz Patch Atıyor Ama Client deki Media Görmüyor Bundan Dolayı Da DC Sorunu Olabilir Ama Cözemedim Sorun Hakkında Bilgisi veya Zamanı Olan Arkadaşlar İlgilenirse Sevinirim Teşekkürler Şimdiden...
Ara

Dc problemi tüm charlarda mı oluyor? Yoksa tek karakterde mi?

Eğer tek karakterde ise genelde hatalı devilden kaynaklanmakta. Smc den karakterin envanterinde bulunan tüm istemleri silmenizi gerekecektir.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Silkroad.Gen.TR
Silkroad Online Server
Ayraç Noktaları
Silkroad online oyuncuları ve özel sunucu sahiplerini bir araya getiren, herhangi bir çıkar amacı olmayan, bilgi paylaşım ve tanışma forumuna hoş geldiniz. Ücretsiz üyelik alarak, bilgi ve soru paylaşımına başlayabilir silkroad server tanıtımınızı yapabilirsiniz.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
Chara Tıklayınca DC Yiyorum nedir?, Chara Tıklayınca DC Yiyorum nasıl yapılır?, Chara Tıklayınca DC Yiyorum hakkında detaylı bilgi, Chara Tıklayınca DC Yiyorum indir, Chara Tıklayınca DC Yiyorum donwload, Chara Tıklayınca DC Yiyorum teması, Chara Tıklayınca DC Yiyorum eklentisi, Chara Tıklayınca DC Yiyorum hilesi, en iyi Chara Tıklayınca DC Yiyorum, Chara Tıklayınca DC Yiyorum destek, Chara Tıklayınca DC Yiyorum yardım