Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JoySro Vesta - 100 Cap (Only CH) - Tanıtım Konusu - 20.07.2019
17 
Dikkat bu konuda yüksek dosya boyutlu görsel ve gifler olması nedeni ile konuyu açtıktan biraz bekledikten sonra konuyu incelemeniz önerilmektedir..

658f85cec5e4066a0b.png

33nj5ee.pngrr5p4l.png2vudoop.png2nl7kt3.pngvmqg6t.png9r5a1x.jpg

Bir maceraya, bir serüvene, bir hikayeye başlamaya hazır mısınız?

Türkiye'nin en dinamik ve girişimci oyun platformu JoySro tarafından hazırlanan Vesta dünyasına hoş geldiniz.

Şimdi kahvenizi bir yandan yudumlayarak, uzun yıllar unutamayacağınız ve hayatınıza ciddi oranda heyecan katacak bir maceranın kapılarını aralamak üzere sırtınızı yaslayın ve heyecana hazır olun! Macera başlıyor.. Öncelikle bilmeyen değerli oyuncularımız için oyun platformumuz JoySro'yu sizlere tanıtmaktan şeref duyarız.

077285d03fb139456e.png

JoySro ailesinin kıymetli oyuncuları ve aramıza yeni katılacak değerli misafirlerimiz merhaba!

2011 Yılından bugüne yürüttüğümüz Silkroad private server projemizde siz değerli oyuncularımızın beğenisi ve desteği ile bugüne dek problemsiz ve başarılı bir şekilde birbirinden güzel bir çok maceraya ev sahipliği yapmış, serverlar açmış ve büyük kitlelere hitap etmiştik. Tıpkı şuan mevcut diğer sunucularımız gibi keyifli ve başarılarla dolu yeni bir serüvene ev sahipliği yapacak yeni sunucumuz Vesta ile karşınızda olmaktan mutluluk duyarız.

JoySro'nun vizyonu ve misyonu gereği her daim oyuncu odaklı bir yönetim algısı olması dolayısı ile, tüm sunucularımızda önce oyuncu sloganı benimsenmiş, yapılan güncellemeler ve sunucu şekillendirmeleri bu olgular baz alınarak gerçekleştirilmiştir. 2011'den bu yana başarılı bir şekilde adımızı her platformda "güvenilir bir oyun" ismi ile duyurmamızın verdiği onur ile, sizlerin desteğini alan platformumuz, hızlı bir tempoyla başarılara adım adım ilerlemektedir.

Bilindiği üzere JoySro, Türkiye ve Global platformda başka bir emsali olmayan, yaptığı yenilikler ile Silkroad keyfini orjinalinden daha fazla yaşatan, özellikle private serverlar arasında en uzun süreli açık kalan Hazar sunucusu ile büyük bir başarı sağlamış, bugüne kadar açtığı tüm serverlarında adını Türkiye'de ve Dünyada güvenilirliği ile altın harflerle yazdırmış yegane bir oyun platformudur.

Birbirinden farklı başarılara imza atarken her daim bizleri yalnız bırakmayan siz değerli aile fertlerimiz, kıymetli oyuncularımıza bir kez daha teşekkürlerimizi sunar, yeni sunucumuzda başarılacak yeni hedeflere ortak olmaya bir kez daha davet ederiz.

Dilerseniz platformumuz JoySro'dan sonra maceraya yön verecek olan sunucumuz ile sizleri tanıştıralım..

c525d5d03fb22f32a1.png

Vesta, JoySro'nun diğer serverlarının cap düzenine alternatif olarak 100 Cap olarak belirlenmiş ve oyun severlere farklı bir oyun deneyimi sunmak adına tasarlanmıştır. JoySro platformunun yenilikçi yüzü ile tasarlanan Vesta sizleri heyecan ve macera dolu serüvenine davet ediyor.

Silkroad macerasının en efsanevi cap düzenlerinden birisi olan 100 Cap ile sadece Çin ırkının açık olduğu; Rekabet dolu savaş ortamları ile heyecanı doyasıya yaşayacaksınız! Emek üzerine kurulu olan Vesta 'da başarı; Sabır, emek ve strateji ile kazanılacak! 300 Mastery limiti ile build olarak stratejik hamleler ile Çin ırkının bir o kadar efsanevi ve unutulmaz heyecanına tekrar dahil olacaksınız!

Oyun örgüsü emeğe bağlı olarak drop üzerine kurulu olan serverımızda, oyundaki moblardan düşüreceğiniz itemler ile karakterinizin en iyi yerlere gelmesini sağlayabilirsiniz.  

Şimdi sıra geldi merakla beklenen ve adından tüm platformlarda sıklıkla duyacağınız, JoySro'nun en yeni sunucusu Vesta'nın detaylarını sizlerle paylaşmaya..

bc1875cef011903e83.png

5bc8e5d081cbf63fb5.png

Maceranın ana kalıpları yukarıdaki künyede belirtilen şekilde tasarlanmıştır. Ana yapı taşlarına bağlı kalınarak çeşitli rejenerasyonlar yapılmış ve oyun klasik düzen ile modernizim arasında ince bir çizgi ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. JoySro'nun belki de bugüne kadar yapmış olduğu en yenilikçi ve modern sunucusu olacak olan Vesta macerasında birbirinden farklı yenilik ve görsel değişiklikler sizleri bekliyor..

bc1875cef011903e83.png

Vesta macerası tıpkı diğer sunucularımızda da olduğu gibi tamamen oyuncu sentezli bir olguyla şekillenecektir. Sunucu özellikleri ve diğer tüm detaylar Beta sürecinde oyuncularımızdan gelen talep, istek, öneri ve şikayetlere göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca hali hazırda çalışmalarımızı sürdürmüş olduğumuz bazı hususlar konu ilanından sonra yeni bir duyuru ile konuya eklenebilir.

Vesta; Dinamik bir serüvenin keyif dolu hali ile 20 Temmuzdan itibaren kapılarını değerli oyuncularımıza açıyor.

Macera Başlıyor !

Çalışmalarımız şuan kapalı betada ancak sizin de düşüncelerinize ve topluluk olarak katkılarınıza ihtiyacımız var bu nedenle Vesta'da tıpkı daha önceki sunucularımızda da olduğu gibi bir Beta süreci planlandı.

Buna göre;

Beta 14.07.2018 ~ 17.07.2018 Tarihlerinde sunucumuz beta süreci için açılıp, Beta test süreci başlayacaktır. Bu süre sonunda tüm karakterler ve ID ler silinip, sunucu açılışa hazır duruma gelecektir.

Vesta macerası için resmi açılış tarihi ;

Büyük Açılış : 20.07.2018 Cumartesi

Gelecek haberlerde görüşmek üzere.
1
Ara

Başarılar dileriz.
Ara

(28-06-2019, Saat: 21:47)Silkroad Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Başarılar dileriz.

Çok teşekkür ederiz.  Angel

############# Konu Güncellemesi ##################

1 ) Paylaş Kazan Etkinliği Yayınlandı

0bc315d166d29b75e1.png

Merhaba Vesta ailesi,

Vesta sunucumuzun açılışı nedeni ile tıpkı her sunucumuzun açılışında olduğu gibi geleneksel olarak düzenlediğimiz Paylaş & Kazan etkinliğini ilan etmekten mutluluk duyarız.

Vesta'nın açılışından önce hem ödül dağıtımına başlamak, hem de Vesta ruhunu daha sunucu açılmadan canlandırmak için bu etkinlği organize ediyoruz.

Etkinliğimize katılmak için yapmanız gerekenler sırasıyla;

facebook-like-icon.pngBeğen share-icon.pngPaylaş green-tag-icon.png Etiketle gift-icon.pngKazan

Actions-go-next-view-icon.png Resmi JoySro sayfamızı beğenmek : JoySro Facebook Sayfası

Actions-go-next-view-icon.pngEtkinlik gönderisini beğenmek : Paylaş & Kazan Etkinliği Gönderisi

Actions-go-next-view-icon.png Beğenmiş olduğunuz gönderiyi herkese açık şekilde paylaşmak.

Actions-go-next-view-icon.png Yoruma En Az 3 Silkroad Oyuncusu Etiketlemek.

Ödüller

Bu kurallar dahilinde etkinliğimize katılan oyuncularımız arasında yapılacak olan çekiliş ile verilecek ödüller aşağıdaki gibidir;

Gift-icon.png1 Kişiye > Asus ROG GL553VE-DM107 Intel Core i7 7700HQ 8GB 1TB + 128GB SSD GTX1050Ti Laptop

Gift-icon.png1 Kişiye > Samsung Galaxy Tab A T587 16GB 10.1" FHD 4G Tablet

Gift-icon.png1 Kişiye > Steelseries Arctis 3 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı

Kazanan talihli isimler 23.07.2019 tarihinde yapılacak olan çekiliş ile ilan edilecektir. Kazanan oyuncularımız belirlendikten sonra ödüller sahiplerine teslim edilecektir.

Paylaş kazan etkinliği hakkında tüm detaylar ve yarışma kuralları : Tıkla
Ara

Etkinlik göz kamaştırıyor.  Cheese
Ara

(03-07-2019, Saat: 18:38)Silkroad Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Etkinlik göz kamaştırıyor.  Cheese

Katılmamak için bir neden göremiyorum. Etkinlik sana, sen ona bakıyorsun bunun farkındayım  Cheese

Son pişmanlık fayda etmez atasözünün anlamı nedir?
İyice düşünülmeden yapılan iş çok kere insanı zararı sokar. Bir işi geri dönemeyecek bir çıkmaza sokmadan önce iyi düşünülmelidir.

Alıntı:Beta 14.07.2019 ~ 17.07.2019 Tarihlerinde sunucumuz beta süreci için açılıp, Beta test süreci başlayacaktır. Bu süre sonunda tüm karakterler ve ID ler silinip, sunucu açılışa hazır duruma gelecektir.

Vesta macerası için resmi açılış tarihi ;

Büyük Açılış : 20.07.2019 Cumartesi

JoySro - Vesta 100 Cap Download Linkleri

1.  Sunucu 1 - EXE
2.  Sunucu 1 - ZIP
3.  Sunucu 2 - EXE
4.  Sunucu 2 - ZIP

Gelecek haberlerde görüşmek üzere.

Beta süreci bugün 17:00 'da başlıyor. Betada sizin de düşüncelerinize ve topluluk olarak katkılarınıza ihtiyacımız var. Birlikte Beta sürecini test etmek ister misiniz?
Ara

Betanın son günü.. Başarılarınızın devamlılığını dilerim. 
Ara

Server 7000/7000 doludur.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
12 DelphinuS Online | 110 Cap %80 PVP Server | Unigue | PVP | Grand Open 24.06.2019 kolera159 1 136 03-07-2019, Saat: 19:22
Son Yorum: Silkroad
17 Regard Reborn | 110 Cap | Ch/Eu | Free Silk | Coin System | 12.Mayıs.2019 Tarky 22 2,791 14-06-2019, Saat: 10:59
Son Yorum: Tarky
silkroad logo #2 İstek DelphinuS Online 110 Cap Emek | Survival | Drop System | Grand Opening 07.06.2019 kolera1998 1 296 08-06-2019, Saat: 20:04
silkroad logo #3 JoyNet (Tibet) | 80 Cap - Only CH - iSro System | 10 Mayıs 2019 Saat 20.00 ! JoyNet 3 2,003 04-06-2019, Saat: 13:23
  Dux Online | 130 Cap | PvP System / Tanıtım Konusu DuxRoad 1 221 25-05-2019, Saat: 19:15

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
Silkroad.Gen.TR
Silkroad Online Server
Ayraç Noktaları
Silkroad online oyuncuları ve özel sunucu sahiplerini bir araya getiren, herhangi bir çıkar amacı olmayan, bilgi paylaşım ve tanışma forumuna hoş geldiniz. Ücretsiz üyelik alarak, bilgi ve soru paylaşımına başlayabilir silkroad server tanıtımınızı yapabilirsiniz.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
JoySro Vesta - 100 Cap (Only CH) - Tanıtım Konusu - 20.07.2019 nedir?, JoySro Vesta - 100 Cap (Only CH) - Tanıtım Konusu - 20.07.2019 nasıl yapılır?, JoySro Vesta - 100 Cap (Only CH) - Tanıtım Konusu - 20.07.2019 hakkında detaylı bilgi, JoySro Vesta - 100 Cap (Only CH) - Tanıtım Konusu - 20.07.2019 indir, JoySro Vesta - 100 Cap (Only CH) - Tanıtım Konusu - 20.07.2019 donwload, JoySro Vesta - 100 Cap (Only CH) - Tanıtım Konusu - 20.07.2019 teması, JoySro Vesta - 100 Cap (Only CH) - Tanıtım Konusu - 20.07.2019 eklentisi, JoySro Vesta - 100 Cap (Only CH) - Tanıtım Konusu - 20.07.2019 hilesi, en iyi JoySro Vesta - 100 Cap (Only CH) - Tanıtım Konusu - 20.07.2019, JoySro Vesta - 100 Cap (Only CH) - Tanıtım Konusu - 20.07.2019 destek, JoySro Vesta - 100 Cap (Only CH) - Tanıtım Konusu - 20.07.2019 yardım