Bir göz at bakalım beğenicek misin çekirge?

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regard Reborn | 110 Cap | Ch/Eu | Free Silk | Coin System | 12.Mayıs.2019
31 
(05-05-2019, Saat: 14:24)Babayaga Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, x5 den anlamıyorm level atlamak zormu yani zorlicakmı biraz ?

Merhaba, 110 cap Server için evet oldukça keyifli ve zorlayıcı bir değer. 
Ara

Orijinal 110 cap dönemindeki Rateler göre x5 rate ile yeni açılmış bir serverda 110 level olmak ortalama 20 gün sürer. Mangyang kestiğimiz %19 exp veriyordu. 1 level oyuncu 1 Mangyang kestiğinde 97.5 exp aldığı şekilde exp oranla ası yapıldıysa işimiz zor ve @Since1912 ninde dediği gibi keyifli olur. 
Ara

Kervan Script Engeli;

​Başlığı tanıtım konumuzda kervan sistemi kısmına eklenmiştir.

Level için gerekli olan exp miktarlarında düzenlemeler mevcut. Ne güldürecek , ne öldürecek diyebilirim :)

20 gün olması bizim için gayet iyi olurdu, fakat piyasada ortada. Level uzun tutsak sıkıldık diyorlar, kısa sürse sıkıldık diyorlar.

20 gün olmasa da biraz uğraştıracaktır.
1
Ara

@Maniwa açılış Cumartesi'ye denk geliyor diye hesap yapmışım hep, Pazar olması benim bütün dengemi değiştirdi  Omg
1
Ara

Merhaba;
Bu mesajı okuyorsan Bir kaç gün içinde açılacak olan Regard sunucumuzda olacaksın demektir.
Öncelikle bizim bir parcamız olduğun için çok mutluyum.
Bu iletiyi paylaşmamda ki amaç her şeyin önceden bildirilmesi taraftarı oluşumdur.
Regard Türkçe anlam itibariyle SAYGI anlamına gelmektedir. İnsanlara saygılı bir ortam kurmayı gaye edinmiştir.
Elbette bunu yaparken belli kurallar oluşturduk ve bu kurallar çerçevesinde sunucumuzu yönetiyoruz.
Yaklaşık 16 ayı geçen Regard maceramızda tarafsız oluşumuzun yegane sebebi sitede yazan kurallar üzerinden işlem yapmamızdır.
Verilecek cezaları suçu işlemeden önce bilirsiniz, Cezalar şeffaftır , yönetimde olan size kafasına göre ceza veremez. Yanlış bir ceza durumunda itiraz hakkınız olur.
Guildler arası kavgalar gürültüler olacaktır, Düşman olanlar sinirlerinizi gerecektir. Silkroad Yani İPEK YOLU sadece savaş oyunu değil psikolojik strateji oyunudur.
Asla ve Asla kimseye ön yargı ile yaklaşmayız. Tüm oyuncular her koşulda bize göre eşittir. Asla güçlü güçsüz guild , player ayırmayız. Paralı, parasız player gibi bir ayrım olamaz olmayacaktır da.
Bizi bu tür söylemler ile etkisi altına almaya çalışanlara cevap vermeden sayfadan engellediğimiz olmuştur ve hala oluyor da Blush
Unutmayın, Oyunu oyun diye değil, EĞLENMEK amacı ile oynayın
Kurallarımız 10 mayıs akşamı güncellenmiş olacak ve küfür konusunda yenilikler yapılacak göz atın : http://regard-online.com/rules.php

AYRICA RAMAZAN AYI NEDENİ İLE OYLAMA SONUCU AÇILIŞIMIZ 21:00'A ALINMIŞTIR.
Tarky (Regard Online Kurucusu)
Ara

Server açılışına yetişemedik. Yarın mesai sonrası başlamayı planlıyorum. İlk günden gece 01:30 olmasına rağmen 2593 Online gözüküyor. Başarı ivmenizin devamlılığını dilerim.
Ara

(13-05-2019, Saat: 01:22)Silkroad Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Server açılışına yetişemedik. Yarın mesai sonrası başlamayı planlıyorum. İlk günden gece 01:30 olmasına rağmen 2593 Online gözüküyor. Başarı ivmenizin devamlılığını dilerim.

İlginiz için teşekkürler .Güzel bir başlangıç yaptık. Kasılmalar devam etmekte. Geç kalınmış sayılmaz :)

2500+ ONLİNE Regard yeniden başardı !
Ara

Server keyifli, rekabette gerçekten üst düzeyde. Yeni başlayan oyuncular için yeterince akademi kasan mevcut. Ama gold konusunda rakamlar çok yüksek gibi. Henüz kervan çekme fırsatım olmadı ne kadar verdiğini bilmiyorum. Ona rağmen 5 TL için 8b - 10b gibi rakamlar telafuz ediliyor ve bu rakamlar çok fazla geldi. Umarım goldun bu kadar kolay olması ticareti öldürmez.
Ara

(15-05-2019, Saat: 22:24)Silkroad Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Server keyifli, rekabette gerçekten üst düzeyde. Yeni başlayan oyuncular için yeterince akademi kasan mevcut. Ama gold konusunda rakamlar çok yüksek gibi. Henüz kervan çekme fırsatım olmadı ne kadar verdiğini bilmiyorum. Ona rağmen 5 TL için 8b - 10b gibi rakamlar telafuz ediliyor ve bu rakamlar çok fazla geldi. Umarım goldun bu kadar kolay olması ticareti öldürmez.

Merhaba ilginiz için öncelikle teşekkürler.
Gold kervan rateleri insanların sürekli kervana mahkum kalmaması adına yüksek tutuldu fakat, bununla birlikte special npc dahil alışverişlerde alınan ürün gold miktarları yüksek.
Yani gold döngüsü sınırlarda olacaktır.
Ara

Yeni dresslerin neredeyse hiçbirinin neye benzediğini bilmiyoruz. Kazı kazan gibi almak zorunda kalacağız  Happywide

Yeni dressler için bir kolaj hazırlar mısınız? Hepsini yayınlamak zor olsa da 8-10 tanesini paylaşsanız iyi olacak gibi geliyor. 
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
17 JoySro Vesta - 100 Cap (Only CH) - Tanıtım Konusu - 20.07.2019 Awakea 5 341 17-07-2019, Saat: 18:54
Son Yorum: Silkroad
18 Def Online | 110 Cap | Free Silk | Drop System | FGW | Survival | LMS | 12 Temmuz grkmkrks 3 229 10-07-2019, Saat: 15:00
12 DelphinuS Online | 110 Cap %80 PVP Server | Unigue | PVP | Grand Open 24.06.2019 kolera159 1 85 03-07-2019, Saat: 19:22
silkroad logo #2 İstek DelphinuS Online 110 Cap Emek | Survival | Drop System | Grand Opening 07.06.2019 kolera1998 1 241 08-06-2019, Saat: 20:04
silkroad logo #3 JoyNet (Tibet) | 80 Cap - Only CH - iSro System | 10 Mayıs 2019 Saat 20.00 ! JoyNet 3 1,804 04-06-2019, Saat: 13:23

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Silkroad.Gen.TR
Silkroad Online Server
Ayraç Noktaları
Silkroad online oyuncuları ve özel sunucu sahiplerini bir araya getiren, herhangi bir çıkar amacı olmayan, bilgi paylaşım ve tanışma forumuna hoş geldiniz. Ücretsiz üyelik alarak, bilgi ve soru paylaşımına başlayabilir silkroad server tanıtımınızı yapabilirsiniz.
Hızlı Linkler

Dost Siteler

Türkçe Çeviri: MyBBGrup, © 2002-2018 MyBB Group
Regard Reborn | 110 Cap | Ch/Eu | Free Silk | Coin System | 12.Mayıs.2019 nedir?, Regard Reborn | 110 Cap | Ch/Eu | Free Silk | Coin System | 12.Mayıs.2019 nasıl yapılır?, Regard Reborn | 110 Cap | Ch/Eu | Free Silk | Coin System | 12.Mayıs.2019 hakkında detaylı bilgi, Regard Reborn | 110 Cap | Ch/Eu | Free Silk | Coin System | 12.Mayıs.2019 indir, Regard Reborn | 110 Cap | Ch/Eu | Free Silk | Coin System | 12.Mayıs.2019 donwload, Regard Reborn | 110 Cap | Ch/Eu | Free Silk | Coin System | 12.Mayıs.2019 teması, Regard Reborn | 110 Cap | Ch/Eu | Free Silk | Coin System | 12.Mayıs.2019 eklentisi, Regard Reborn | 110 Cap | Ch/Eu | Free Silk | Coin System | 12.Mayıs.2019 hilesi, en iyi Regard Reborn | 110 Cap | Ch/Eu | Free Silk | Coin System | 12.Mayıs.2019, Regard Reborn | 110 Cap | Ch/Eu | Free Silk | Coin System | 12.Mayıs.2019 destek, Regard Reborn | 110 Cap | Ch/Eu | Free Silk | Coin System | 12.Mayıs.2019 yardım