Silkroad Tanıtım

Spectre 90 Cap Silkroad Private Server

Önemli Bilgiler

 • Server Name : Spectre Sro
 • Cap : 90 Cap
 • Mastery Level : 300
 • Solo Exp Rate : x15
 • Party Exp Rate : x20
 • Alchemy Rate : x1.5
 • Max. Plus : +12
 • Guild Limit : 32 Player
 • Union Limit : 2 Guild
Spread the love

Alışılmış Silkroad Private Serverların çok daha ötesine geçmiş bir oyundan yani Spectre Sro‘dan bahsetmeye çalışacağım bu silkroad tanıtım makalemde. Umarım hak ettiği ilgiyi görür ve uzun yıllar oynanabilecek rekabetin bol olduğu 90 cap silkroad serverlar arasındaki yerini kesinleştirir.

Uzun yıllardır stabil şekilde 90 cap olarak hizmet verebilen silkroad private server sayısı ne yazık bir elin parmaklarını geçmez. Güvenlik ile alakalı sorun yaşamadığı sürece bu oyunun kapanma gibi bir riski olmayacak gibi duruyor.

Spectre Sro 

Aşağıdaki görselde de paylaştığımız yeni ekranların tümünü barındırıyor ve bildiğim başka hiçbir private serverda aktif olarak bu özellikler kullanılmıyor.

Spectre 90 Cap ile Silkroad’a gelen yeni özel pencerelerDiverse Worlds

Kendisini inovasyon delisi olarak tabir eden Spectre SRO yönetim ekibi gerçekten çok özel bir etkinlik düzenleyeceklerini belirtiyorlar. Diverse Worlds ile alakalı yönetim tarafından yapılan açıklamayı aşağıda alıntı olarak paylaşıyorum. Umarım beni heyecanlandırdığı gibi sizi de heyecanlandırır.

Çok basit ve eğlenceli, dikkatli okuyunuz.Sadece chinese serverlar bazen çok sıkıcı olduğu için araya Euro karakterler ile eğlenebileceğiniz bir vakit eklemek istedik. Olayın en güzel tarafı, bu bölüm %100 play2win. Herkes eşit karakterlerle, eşit itemler ile oynayacak. Haftada bir yapılacak bir event olacak. Bu event kapsamında, herkes event süresince euro karakter oynayabilme şansına sahip olacak.(Talebe göre değişkenlik gösterebilir). Bütün aşırı güçlü skilleri dışarıda bırakmaya çalıştık ki, herkes tam eğlenebilsin(warrior buffları gibi). Bu event sayesinde bir sürü silk toplama, ve değerli dropları olan uniqueleri kesme şansınız olacak. Aynı şekilde, evente katılmaz iseniz, bu size bir zarar olmayacak. Bu event süresinde çin ve euro karakterler karşı karşıya gelemeyecek(bizim ayarlayabileceğimiz eventler hariç), her ırk ayrı yerlerde limitlenecek. Chinese karakterler Hotan ve Jangan arasında (Sky Temple dahil), euro karakterler ise Constantinople ve Samarkand ile sınırlanacak. Euro charlar ile trade yapmak isteyecekler için ayrı harita olacak, aynı şekilde ayrı thief town vs gibi. 6 saat süreli olacak, doya doya pvp, trade, unique kesme gibi etkinlikler yapabileceksiniz! Bunun dışında bizim düzenlediğimiz etkinliklerde olacak.

Tabii ki dilediğiniz gibi euro karakter açamayacaksınız
, bunun için bilmeniz gerekenler var. Euro oynamak isteyen oyuncuların önce bir adet 90 level chinese karakterinin olması şarttır. Sonrasında ise, event vaktini beklemeniz gerekir. Event periyodu haftada bir gün, 6 saat olacaktır, bot oyun içinde anons edecektir. Hesap başına 1 euro karakter açabilirsiniz. Karakteri açtığınızda otomatik 90 level olarak başlarsınız. Itemlerinizi, euro dünyasında bulacağınız NPC’den alabilirsiniz (Constantinople). Buradaki düşünce, silkroad tarihinde ilk kez iki ırkı da oyun içinde bulundurup, ayrı tutarak herkesin denge problemi olmaksızın istediği gibi eğlenebilmesidir.

Bu girişimde bulunmamızın bir çok sebebi var ama 2 tanesini belirtmek isteriz;
Serverımızın geliştirme anlamında bir sınırının olmadığını göstermek, ve euro sevenlere bazı durumlar altında şans vermek.
EU karakteriniz ne olursa olsun, bu bölüm %100 play2win. Bu demek oluyor ki, kim daha yetenekliyse, o kazanır 

European ırkını çok seven, ve biraz daha ilgilenmek isteyen oyuncularımızın, diğerlerine göre bazı avantajları olacak tabii. Şöyle ki;

Sadece EU karakterler için açılacak Constantinople Fortress savaşını kazanarak ekstra ödüller elde etmek,
Samarkandda çıkacak unique’lerin droplarına sahip olabilmek gibi…

NOT: Constantinople Kalesi etrafta yeteri kadar european oyuncu olduğuna emin olana kadar açılmayacaktır. Açılacağı zaman, bilgilendirmesi yapılacaktır.
European ırkına özel Thief Town
İki ırkı ayırabilmek için eklediğimiz özelliklerden biri.

Diversion Worlds Etkinliğine Nasıl Katılırım?

Chin karakteriniz 90 level olduğu halde ekstra scroll’a ihtiyacınız olacak. Bu scroll ismi “Enter Europe World”. Etkinliğin başlamasıyla birlikte bu scroll’u kullanmalısınız. Scroll’u kullandığınız an oyundan bağlantınız kopacaktır. Tekrar giriş yapmaya çalıştığınız an, EU karakter oluşturma hakkına sahip olacaksınız. Oluşturduğunuz karakterin ismi chiness karakterinize göre otomatik olarak “@aKarakterİsmi” şeklinde çıkacak ve bu nicki değiştireceğiniz panel ile karşılaşacaksınız. Eu karakterinizin envanterinde ” free avatar, devil, %100 speed, 200m gold ve skill yükseltme scroll” itemlerini bulacaksınız.

Diversion Worlds eventi bittiği an sunucu otomatik olarak bakıma alınacak, tüm oyuncuların bağlantısı kopacak ve sadece chin karakterleriniz ile oyuna tekrar giriş yapmaya devam edebileceksiniz.

Yeni Akademi Sistemi

Silkroad academy sistemi private serverlarda çok can sıkıcı olabiliyor. PC limit bile olsa, birden fazla bilgisayarı veya arkadaşından yardım alanlar haksız rekabet ile ön plana geçiyor. Yüzlerce karakteri 1’den 40 levele kadar kasıyorlar ve önüne geçilemez rakamlara ulaştıkları için sürekli olarak academy buffları ile güçleniyorlar. Spectre SRO bu amelelik sistemininde önüne geçebilmek için bir gelişme yapmış.

Geliştirilen yeni academy sistemi ile, academyi açabilmek için guild masterı veya deputy olmanız gerekiyor. Ayrıca akademinize sadece kendi guildinizdeki arkadaşlarınızı davet edebiliyorsunuz. Ayrıca academy buffları bireysel değil, tüm academy üyeleri ile eşit şekilde paylaşılıyor.Haftalık Limitler

Job kill haftalık max 100 olarak sabitlendi.
Survival kill haftalık max 70 olarak sabitlendi.
Her Fortress War etkinliğinde max 30 puan kazanabilirsiniz.
B.A ve CTF haftalık max 50 olarak sabitlendi.
Jobbing ise haftalık 300puan olarak sabitlendi.
Haftalık ulaşabileceğiniz Spectre Point miktarı 600’dür. Her hafta artacaktır ki, yeni başlayacak oyuncularımız da eskilere yetişebilsin.

Spectre Unique Alanı:

Bu alana günde bir kez server saati ile 21:00 – 21:10 arası girilebilir.
Parti başkanında olacak anahtar ile giriş yapılır, parti üyeleride başkan sayesinde girebilir. Job suit gerekmez, fakat buraya girmek için en son levela ulaşmanız gereklidir. İçerideki unique’ler bayağı güçlüdür, fakat droplarıda bir o kadar iyi. İyi bir takım oyunu ve strateji ile, imkansız değil!

Abyss Maze:

Jangan Cave’den b3 ve b4’ü çıkarıp, güzel bir şekilde editledik. Bu bölgede güçlü Abyss canavarları ile karşılaşacaksınız. Gerçekten güçlü, solo girmemenizi tavsiye ederiz. Giriş ücreti 100m olacaktır, aynı zamanda bu alanın çok değerli dropları vardır! Sadece max level karakterler girebilir.

Styria Clash:


CTF benzeri, evente katılanların özel bir alana çekileceği event. Burada job savaşları olacaktır. Her takım, safe zone’dan çıktıktan sonra ölene kadar tekrar giremeyecektir, böylece büyük ortak bir alanda thief-hunter savaşı olacaktır. 20 dakika sürecek bu savaşta, siz oynadıkça treasure box’lar çıkacaktır, bunları toplayınız, işinize yarayacaktır  Kazandıkca, daha yüksek level job itemleri kullanıp, daha güçlü bir hal alabileceksiniz!

Marriage Ring

Birçok MMORPG oyuncusunun ilk olaran Metin2 oyununda öğrendiği bir özellik olan evlilik sistemi, Spectre SRO yönetimi tarafından Silkroad’a entegre edilmiş. Geliştirilen bu özellik için kendinize bir eş bulmalısınız. Eş adayınız ile birlikte 3 adet unique kesmeniz talep edilecek ve kazanmanız durumunda eş ilan edileceksiniz. Sonucunda ise, bekarlara göre daha güçlü olmanızı sağlayan bufflar ile ödüllendirileceksiniz. Kafa karışıklığı olmaması için aşağıya alıntı yaparak bilgileri ekliyorum.
Nasıl olacak?
Donwhang Guild Manager’ın yanında bulunan NPC Feng-Mian’dan evlilik görevi alın. Sonra, eşiniz olmasını istediğiniz kişi ile auto-share partiye girip Marriage NPC’ye gidin(DW blacksmith yanı). Sizden birlikte 3 adet unique kesmeniz istenecek. Bu unique’lere Marriage NPC’den gidebileceksiniz. Bu 3 unique’i kestikten sonra, Marriage Ring kazanacaksınız. Bu yüzük ile, artık partnerinizle evlenebilirsiniz.
Bunun için bota şu şekilde PM atın. à $[BOT]System /marry (partner ismi). Bu pm’den sonra partnerinize onay için bottan bir PM gidecek, onayı alındıktan sonra mutluluklar diliyoruz!Marriage Level: Evlendikten sonra, bu görevleri tekrar yaparak en üst evlilik levelına ulaşıp, daha yüksek buff veren yüzüğe sahip olabilirsiniz. En iyi geçinen çift kazanır!

Evlilik Ödülleri:
Serverın görebileceği şekilde bir notice.

Level 1 Marriage ring (7gün) (Attack Rate 1% increase, Parry rate 1% increase, and STR / INT +1 increase)
Level 2 Marriage Ring (7 gün) (Attack rate 2% increase, Parry rate 2% increase and STR / INT +2 increase)
Level 3 Marriage Ring (7 gün) (Attack rate 3% increase, parry rate 3% increase, and STR / INT +3 increase).NOT: Marriage level 3 tekrar edilebilirdir, yüzük buffınız biterse tekrarlayabilirsiniz.
Sadece kendinizle aynı yüzük seviyesine sahip olan biriyle evlenebilirsiniz.

Spectre Sro Özel Kutular ve İçerikleri

Spectre Chests: Spectral Chest (65% Rate)
Kazanılabilecek itemler:
 • Golden Dragon Flag.
 • 1DG Lucky Powder.
 • 9DG Lucky Magic Powder (2% Probability Increase).
 • Global Pack (1~3x).
 • Reverse Pack (1~3x).
 • Astral Stone.
 • Immortal Stone.
 • FGW Penalty Remover.
 • Guild Penalty Remover.
 • Clock of reincarnation.

Lesser Craft Chest (50% rate)
Kazanılabilecek itemler:

 • SOC WEAPON/SET/Accessories (NO SHIELD)
 • Global Pack (1~3x).
 • Reverse Pack (1~3x).
 • 1~2 Immortal/Astral
 • 1DG Lucky Powder.
 • 9DG Lucky Magic Powder (2% Probability Increase).

Grand Craft Chest (70% rate)
Kazanılabilecek itemler:

 • SOC WEAPON/SET/Accessories (NO SHIELD)
 • Global Pack (1~3x).
 • Reverse Pack (1~3x).
 • 1~2 Immortal/Astral
 • 1DG Lucky Powder.
 • 9DG Lucky Magic Powder (2% Probability Increase).


Lesser Nebulian Chest (40% Success rate)
Kazanılabilecek itemler:

 • SON Weapon (NO SHIELD)
 • Global Pack (1~3x).
 • Reverse Pack (1~3x).
 • 1~2 Immortal/Astral
 • 1DG Lucky Powder.
 • 9DG Lucky Magic Powder (2% Probability Increase).


Grand Protection Chest (60 Success Rate)
Kazanılabilecek itemler:

 • SOC Shield
 • Nebula shield
 • Global Pack (1~3x).
 • Reverse Pack (1~3x).
 • 1~2 Immortal/Astral
 • 1DG Lucky Powder.
 • 9DG Lucky Magic Powder (2% Probability Increase).

Golden Chest (Success rate 100%)
Kazanılabilecek itemler:

 • SOC WEAPON/SET/Accessories (NO SHIELD)
 • Global Pack (1~3x).
 • Reverse Pack (1~3x).
 • 1~2 Immortal/Astral
 • 1DG Lucky Powder.
 • 9DG Lucky Magic Powder (2% Probability Increase).
 • Random Avatar
 • FGW Penalty Remover.
 • Guild Penalty Remover.
 • Clock of reincarnation.
 • Devil Reset.

Renkli Title

Renkli title’ların aşırı edit olduğunu düşünüyor çoğu oyuncu, bizce de öyle. Bu nedenle, Spectre’de renkli title’ları sadece özel kişiler için ayırdık. Özel kişilere ayırdık fakat, tabii ki sizde duruma göre bir özel kişi olabilirsiniz!

Streamers: Resmi Spectre yayıncıları için, mor title.
Supporters: Resmi Spectre yardımcıları, bu renge sahip title kullanacaklar.
Administrators: Spectre Team; Kai, Paris, Woody.
Spectre Addict: Bu title magic pop ile kazanılabilecek, ve bazı özel eventlerde ödül olarak verilebilecek.
Top Players: Top rank oyuncular için tasarladığımız title. Survival Arena, karakter rank, jobbing rank, unique’ler, ve ilk “milyarder”(1 hafta süreli) gibi yarışmalardan kazanabilirsiniz. Bu title, ünvanınızı koruduğunuz sürece sizde durur!

Skill Dengelemesi

Bu düzenlemeler şuanda son düzenlemeler değildir, beta aşamasında gerekli görülen yerlerde düzenlemeler yapılacaktır.

Lightning

Piercing Force Lvl. 3 magic damage %18 den %20 ye yükseltildi.
Grass Walking Speed Lvl. 12 %77 den %105 e yükseltildi.

Cold

Snow Shield-Novice level atlatmak için [280] INT puanı gerektiriyor.
Snow Storm-Multishot’ın damagesi %300 den %350 ye yükseltildi.

Fire

Flame Body-Trialın damagesi %9 dan %11 e yükseltildi.
Firewall’un bekleme süresi 5 saniyeden 15 saniyeye yükseltildi.

Force

Tüm debuffların tutma oranları azaltıldı.
Imopotent’ın tutma oranı %80 den %45 e düşürüldü.
Decay’ın tutma oranı %80 den %55 e düşürüldü.
Weaken’ın tutma oranı %80 den %55 e düşürüldü.
Division’un tutma oranı %80 den %45 e düşürüldü.
Cure Therapy’nin bekleme süresi 20 saniye oldu.
Force Cure’ın bekleme süresi 20 saniye oldu.

Bicheon

Ocean Blade Force’ın yere düşürme olasılığı %50 den %45 e düşürüldü.
Asura Cut Blade’inerde ki hedefe attığı hasar %50 den %75 e yükseltildi.
Summit& Depth Bicheon Force size %5 phy/mag damage artışı sağlar, bunun yanı sıra kalkanınızın defansını %100 azaltır.

Pacheon

Anti Devil Bow-Strike’ın critical vurma oranı 35 ten 40 yükseltildi.
Anti Devil Bow-Annihilate’in ciritical vurma oranı 40 tan 45 e yükseltildi.
5 Arrow Combo’nun bekleme süresi diğer ittirme skilleri ile paylaştırıldı, bunun yanı sıra bekleme süresi artık 5 saniye.
Diverse World – European Skill Dengelemesi
Daha önce de okuduğunuz gibi, Diverse World Eventi sadece European karakterleri içeriyor.Bu event İÇİN HWID limit 1, fakat biz yinede adil oynamayan gruplar olabiliceğini düşünerekten bazı skilleri kaldırdık ve editledik.


Bard

Danslar kaldırıldı.
Warrior
Pain Quota kaldırıldı.
Physical Fence kaldırıldı.
Magcal Fence kaldırıldı.
Iron ve Mana Skin güçsüzleştirildi.Warlock
Scream Mask kaldırıldı.Cleric
STR & INT buffları kaldırıldı.
Bless Spell güçsüzleştirildi.
Özel Görevler

Spectre Unique Area Key Quest – Bu görevi Quest Manager Feng-Mian’dan alabilirsiniz. Sizden 1000 adet Ice Spectre kesmeniz istenecek, bunları Sky Temple Ice’da bulabilirsiniz. Bitirdiğinizde, görevi teslim edip Unique Bölgesi’ne girmenizi sağlayacak anahtarı elde edeceksiniz.

Evlilik Görevi
 – Aynı NPC Feng-Mian’dan alınabilen evlilik görevi, sizden partnerinizle beraber 3 unique kesmenizi isteyecek. Bu uniquelere Marriage Manager’dan teleport olabilirsiniz. Görevi bitirdikten sonra, Feng-Mian sizi özel bir yüzük ile ödüllendirecek.

Spectre Filtre Özellikleri
Sınırlamalar, özellikler, bug düzeltmeleri, kısıtlamalar, ve server korunması! Şu an ki filterımızla yakalanıp cezalandırılmadan herhangi bir hile yapmak neredeyse imkansız bunun gibi şeyler, oyuncularımıza herhangi bir rahatsız edici deneyim yaşamadan oyun oynamalarını sağlar.

*Tek cihazdan en fazla 2 karakter ile giriş yapılabilir.
*Tek bir IP’den en fazla 6 karakter ile giriş yapılabilir.
*Tek bir cihazdan en fazla 1 job suit giyilebilir.
*Tek bir cihazdan en fazla 1 karakter ile Evlilik Bölgesi’ne girilebilir.
*Tek bir cihazdan en fazla 1 karakter ile Stryia Clash’a girilebilir.
*Tek bir cihazdan en fazla 1 karakter ile Battle Arena’ya girilebilir.
*Tek bir cihazdan en fazla 1 karakter ile CTF’ye girilebilir.
*Tek bir cihazdan en fazla 1 karakter ile Survival Arena’ya girilebilir.
*Tek bir cihazdan en fazla 1 karakter ile Fortress War’a girilebilir.
*Tek bir cihazdan en fazla 1 karakter ile Eventler’e girilebilir.
*Maksimum + limiti +12 dir.
*Global ve reversenin bekleme süresi 30 saniyedir.
*Job suit takılıyken reverse scroll bekleme süresi 30 dakikadır.
*IP ve HWID banı mevcuttur.
*Dll bypasserlar için tarama mevcuttur.
*Exchange bug düzeltilmiştir.
*Stall bug düzeltilmiştir.
*Mbot pill bugu düzeltilmiştir.
*Exit bugu düzeltilmiştir.
*Speed bugu düzeltilmiştir.
*+8 ve üstü yapılan alchemyler için filter Notice mevcuttur.
*Pk modu kaldırılmıştır.
*Scroll kullanımı sadece şehirde mümkündür.
*Yere gold atma kaldırılmıştır.
*SOX itemleri yere atma kaldırılmıştır.
*Battle Arena’da res atma kaldırılmıştır.
*Stryia Clash’ta res atma kaldırılmıştır.
*CTF’de res atma kaldırılmıştır.
*Client Restartı kaldırılmıştır.
*180 saniye boyunca Battle Arena’da AFK kalan oyuncular Arena’dan atılır.
*180 saniye boyunca CTF’de AFK kalan oyuncular CTF’den atılır.
*Toplama petlerinin sadece 2 sayfa envanteri mevcuttur.

Karakter Kilitleme Sistemi:
Olası hack, hırsızlık vb. olaylar için geliştirdiğimiz karakter kilitleme sistemi, güvende olmanızı sağlayacak.

F6’ya basarak yeni pencereyi açın, sizden istenen PIN ve gizli soruyu yazın. Onaylayın, sonrasında sorduğunuz sorunun cevabını girin. Tekrar onaylayın. Onayladıktan sonra bu pencere bir daha gelmeyecektir ve başka bir pencere açılacaktır. PIN’inizi yazarak “lock” tuşuna basın. Kilidi kaldırmak için F6 > EPIN, PIN girişi > tekrar “lock”.

Karakteriniz kilitli iken;
-Storage’e item koyamazsınız.
-NPC’ye item satışı/alışı yapamazsınız.
-Silk alışverişi yapamazsınız.
-Alchemy yapamazsınız
-Stall açamazsınız.
-Item atma/alma yapamazsınız.

NOT: PIN kodunuzu unutursanız websitemizden yönergeleri takip ederek resetleyebilirsiniz.

Otomatik Eventler

Bir çok yeni ve özel yapım otomatik eventlerimiz dışında, size bir de mükemmel kolaylık sağlayacak event penceresi hazırladık. Bu pencereden eventlere kayıt olup, event içeriği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Trivia Event
En yaygın ve en çok bilinen otomatik eventlerden biri olan trivia event, botlarımız tarafından global ile doğru cevaplayıp kazanacağınız sorular sorar.Eğer verdiğiniz cevap yanlış ise 30 saniye içinde tekrar cevap veremeyeceksiniz. Ödül ise bir miktar silktir.Kill The GM
BOT Donwhang South’ta belirecek ve sizin onu 3 round boyunca kesmeniz için size meydan okuyacak.Botun HP’si oyuncu sayısı arttıkça doğru orantılı şekilde artacaktır.BOT’u öldüren, son vuruşu yapan kişi ödülün sahibi olacaktır.

Search And Destroy

Haritanın herhangi bir bölgesine botumuz tarafından Unique atılacak ve size bulmanızı sağlayacak bazı ipuçları verecek.Unique’i kesen kişi eventin kazananı olacak.Hide & Seek Event
Silkroad’ın en popüler eventlerinden biri olan bu event, botlarımız tarafından yapılacak. BOT haritada rastgele bir yere saklanacak ve size ipuçları verecek. BOT’un pazarından itemi alan ilk kişi kazanacak.

Survival Arena

Event başladıktan sonra, diğer oyuncular gibi sizde odaya teleport olacaksınız, herkes Sarı PVP Cape kuşanacak. Amacınız öldürebildiğiniz kadar çok öldürmek ve olabildiğince az ölmektir. En çok öldürme ve en az ölüme sahip 5 oyuncu kazanan olarak ödüllendirilecektir.

Last Man Standing Event

Event başladıktan sonra, sadece 1 canınızın olacağı odaya otomatik olarak ışınlanırsınız.Eğer ölürseniz otomatik olarak şehire teleport edileceksiniz ve diskalifiye olacaksınız. Son kalan kişi herşeyi alır!

Racing Event

Event başladıktan sonra otomatik olarak Racing bölgesine teleport olursunuz. Herkes kayıt olup bölgeye gelene kadar hareket edemeyeceksiniz. Herkes geldiğinde rastgele pet verilecek. Event bitene kadar petleri kapatmanız ve reverse kullanmanız mümkün olmayacak.

Lottery Event

Bu event sizi zengin veya fakir yapabilir. Küçük ve orta lottery biletleri Fei Hung NPC’sinde gold karşılığı satın alınabilir. Aldığınız her bilet kazanma şansınızı arttıracak. Günlük 10 kazanan olacak ve 00:00 da duyurulacak.

Özel Trade Artışı Eventi

Saat 21:00 dan 23:00 a kadar jobbing gelirleri %50 artacak.

Guild War Event

BOT’umuz event başlamadan 20 dakika önce duyuru yapacak.Tek bir alanda en fazla 4 farkı guild 20 dakika boyunca savaşacak.En çok öldürme ve en az ölüme sahip guild savaşı kazanacak.

[Guild War Event]’e nasıl kayıt yaptırılır?
Guildi en az 20 kişi olan ilk 8 guild masterı BOT’umuzdan bütün guilde gönderilecek bir mesaj alacaktır.Doğrulamayı kabul eden tüm guild üyeleri bölgeye teleport olacak.Kazan guildin üyeleri ödüllendirilecek.

Job War-Behemot Eklemesi

Botumuz event başlamadan 10 dakika önce duyuru yapar.Tüm oyuncular job suitlerini giymiş olmalı ve 50m fiyatı olan katılım biletini almış olmaları lazım.BOT eventi başlatınca,Behemot trans peti spawnlanır ve gezmen gereken şehirler duyurulacak. Eventi kazanan kişinin karakterine 150m eklenecek. Unutmayın 1 HWID’den sadece tek bir bilet evente katılabilecek.

Hunger Games

Bu etkinliğe event kayıt penceresinden kayıt olabilirsiniz. Event başladığında silahlar, tek bir speed drug, 100 hp/mp potu, ve 2şer tane 15 saniye süren %20 attack/def scroll bulacaksınız.
Öldürdüğünüz her kişi başına setinizin +sı [+1] artacak ve bunun yanı sıra 20 hp/mp ve vigor potu, 500 adet arrow, ve 10 adet purification pill kazanıcaksınız.

Amaç:

Event başladığında tasarlanan event haritasının ortasında bir ”Hunger Games Box” spawn olur.
Bu kutu [+2] set arttırması, 50 adet hp/mp potu, iki tür pillerden, 5 vigor grain, 500 adet arrow, ve 2 şer adet 15 saniye süren %20 attack/def scroll içerecek.Takım olmak yasaktır cezası ise diskalifiye olmaktır.
2 dakika geçtiğinde, haritanın rastgele bölgelerine 2 tane daha ”Hunger Game Box” spawn olacak.
10 dakika geçtiğinde, haritanın rastgele bölgelerine 2 tane daha ”Hunger Game Box” spawn olacak.
20 dakika geçtiğinde, haritanın rastgele bölgelerine 2 tane daha ”Hunger Game Box” spawn olacak.
30 dakika geçtiğinde, hala kazanan olmazsa Hunger Games BOSS şehrin ortasına atılacak.BOSS’u kesen kişi eventin kazananı olarak title alacak.


Elimination

Bu karşılaşma 2 takım içerir, her takım maksimum 8 oyuncu içerebilir, bu eventte sadece 15 takım yer alabilecek buda demek oluyor ki sadece 240 oyuncu (bu miktar oyuncu sayısına göre arttırılabilir).Kayıt olan yarışmacılar tasarlanan event bölgesine teleport edilir.Bu eventin amacı uniqueyi yada karşı takımı kesmektir. Ölen oyuncular gelecek rounda kadar dirilmeyecek.Her round 20 dakikadır ve kazanan takım en iyi 3 round arasından seçilir.

 

 

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Bağlantı
Spectre SroSpectre İndirSpectre Kayıt
Etiketler

Silkroad

2006-2007 yıllarında iSro Aege serverında başladığım Silkroad Oyunculuk sürecim 2011 yılına kadar neredeyse aralıksız olarak devam etti. 2012 yılından itibaren birkaç private server denemem oldu ancak yeterli oyunca kitlesine erişim sağlayamadığım için kapatmak zorunda kaldım.

Benzer İçerikler

7 Yorum

 1. Bende yeni bşladm gördüğüm en güzel serverlardan birisi türk yabancı karışık herkes var oyun baya güzel hazırlanmış durumda dengeli herşey emek harcanmış belli herkesin başlamasını tavsiye ederim arkadaşlar . Çarım DynamiteKid

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close