Silkroad Rehber

Sunucunuzu Test Etmeden Oyunculara Açmayın!

Spread the love

Oyununuzun detaylarını tümüyle bildirmiş olsanız bile Silkroad Private Serverınızı test edin!

İsteklerinizin tümü belirttiğiniz şekilde yapılmadan oyunu teslim eden şirketlerin olduğunu biliyoruz. Çeşitli platformlar üzerinden bu konuda yüzlerce şikayet mevcut. Siz 1 diyorsunuz editör 10 yapıyor mesela.. Sonuçta kodlamayla uğraşılıyor ve küçük dalgınlıklar oyun dengesini bozabiliyor. Örneğin bazı itemlerin fiyatını 1 gold yaptırıyorsunuz, ancak npc ye geri satış fiyatı birkaç milyon olabiliyor ve oyun içi adaletsiz gold temini yapılıyor..

Tabii ki tek suçlu editör olmak zorunda değil, aklınızdan geçirdiğiniz sistemin gerçekle buluşmasında çeşitli mantık hataları da olmuş olabilir. Mesela başlangıç levelini 64 yapmış sunucular var ve academy kasana özel hediyeler veriliyor.. Ama academy’e oyuncu alınamıyor.

Oyunu test ederken canavar kesiminden çıkan itemleri, altın miktarını, seviye atlamadaki zorlukları ve benzeri birçok noktayı test edin. Kervan çekin, bakın ne kadar gold veriyor, ne kadar thief / hunter çıkıyor. Skill ile ilgili bir işlem yaptıysanız test edin bakalım oyunun dengesini bozuyor mu ?

Örnekleri arttırmak pek tabii mümkün! Oyununuzu oyuncu gözünden test etmeden genel kullanıma açmayın!

Sunucunuzu test edecek kadar vakit ayırmadan, oyuncuya açmak için tarih vermeyin!

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Etiketler

Silkroad

2006-2007 yıllarında iSro Aege serverında başladığım Silkroad Oyunculuk sürecim 2011 yılına kadar neredeyse aralıksız olarak devam etti. 2012 yılından itibaren birkaç private server denemem oldu ancak yeterli oyunca kitlesine erişim sağlayamadığım için kapatmak zorunda kaldım.

Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close